Рукавичка доброти 02.12.2017

Благодійна акція, організована дорослими з метою залучення дітей до справи допомоги беспритульним та знедоленим тваринам. Отже ми, дорослі і малі, зібралися разом, щоб наше співчуття перетворилося на реальну допомогу.

А допомогли в цьому учасники ініціативної групи:
-волонтеры ГО Житомирської міської організації захисту тварин
-викладач музичної школи No 1,
-художниця Алла Юзепольська,
-народна майстриня Олена Пряха,
-лікар ветеринарної медицини Антоніна Андрієвська,
-фахівці-дресирувальники,
-власники тварин,
які залюбки поділилися досвідом та надали рекомендації й практичні поради щодо утримання домашніх улюбленців.
Придбавши благодійний квиток, учасники акції зможуть прийняти участь у виготовленні символічних ялинкових прикрас-”рукавичок” з екологічних матеріалів під керівництвом знаної художниці, талановитого педагога Алли Юзепольської. Прикраса, виготовлена дитячими руками, стала запорукою того, що маленький громадянин, який долучився до благодійної акції, ніколи не зможе скривдити тварину, що в маленькому серці оселиться доброта та співчуття.

Справжній майстер-клас з виготовленя ниток з собачої шерсті підготувала для гостей народна майстриня Олена Пряха. Саме з таких ниток наші пращури з вдячністю носили лікувальні пояси та панчохи, які зігрівали в суворі холоди, рятували від хвороб суглобів та простуди. Це древнє мистецтво стало справжнім екскурсом в історію не тільки для дітей, а й для дорослих.

Звичайно, захід, який проводився для допомоги тваринам, ніяк не може обійтись без участі фахівців-ветеринарів. Антоніна Андрієвська, відомий лікар ветеринарної медицини відповіла на всі запитання гостей, надала практичні поради по утриманню, проконсультувала з різноманітних питань.

Дресирувальники навчили, як вірно виховувати тварин, щоб співїснування з
ними приносило тільки приємні хвилини.

Яка ж зустріч обійдеться без пам`ятної фотосессії з симпатичними кошенятами та кумедними песиками? Активісти-волонтери із задоволенням надали таку можливість дітям і дорослим.

Кошти, які були зібрані під час проведення акції, були направлені на спасіння хворих безпритульних тварин, яким шанс на життя зможе подарувати людське милосердя.